Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Kamera e fshehur braziliane: ç’ndodhi në një ashensor…

Për shumë njerëz, edhe një udhëtim i thjeshtë ditor me ashensor është një problem serioz. Ndaj dihet që persona të tillë zakonisht ngjiten shkallëve.

Dhe, nëse akoma nuk e keni pasur frikën e marrjes së ashensorit, pas kamerës së fshehur braziliane mund të mendonit përsëri.

Prezantuesi popullor televiziv brazilian dhe personaliteti i medias Silvio Santos, së bashku me kanalin SBT (Sistema Brasileiro de Televisão), e bën publikun në atë vend dhe në të gjithë botën të qeshë me kamerat e tij të fshehta origjinale.

Këtë herë, ekipi i këtij komediani të njohur vuri në shënjestër qytetarë të cilët, gjatë një vizite në një ndërtesë zyrash, patën një udhëtim “të paharrueshëm” në një ashensor fiktiv panoramik.

Shikoni se si reaguan qytetarët ndaj “përshpejtimit” të papritur në videon e kamerës së fshehtë, e cila, tre vjet pas lëshimit të saj, ka mbi 20 milion shikime në kanalin zyrtar në YouTube Câmeras Escondidas të Programit Silvio Santos. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts