Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Virale: takimi i një foshnjeje dhe një gorille në një kopsht zoologjik

Amerikania Emmiliy Austin përjetoi një takim të pazakontë me Kiki, një gorillë femër, në kopshtin zoologjik Franklin Park të Bostonit. Video simpatike e shkrepur nga burri i saj Michael u bë virale.

“Unë thjesht u mahnita. Ajo po na shikonte nga shpella e saj dhe unë mendova se po shikonte djalin tonë pesë muajsh Canyon “, tha Emmily dhe shtoi se Kiki kaloi rreth pesë minuta me xham mbrojtës duke tundur dhe duke parë djalin e saj të cilin ajo e mbante në krahë.

Në një moment gorilja ngriti dorën në gotë sikur po përpiqej të kapte djalin e vogël nga krahu, pastaj mori këlyshin e saj shtatë muajsh Pablos dhe e ngriti atë pas xhamit për t’ia treguar Emmily-t. Përveç Pablos, Kiki ka edhe katër vajza të tjera.

“Fytyra e saj ishte plot dashuri. Ajo i tregoi këlyshin e saj foshnjës time “, tha Emmily me entuziazëm, duke shtuar se shpreson të jetë në gjendje të vizitojë përsëri kopshtin zoologjik dhe të rri me Kikin dhe Pablon e saj. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts