Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Pamjet e ekzekutimit të “Boss”-it të Vlorës: si “u hoq” Bledar Birçaj

Bledar Birçaj, 40 vjeç, ishte i ekzekutuari i rradhës në Vlorë, nga ata me dosje kriminale. I kthyer nga Spanja pak kohë më parë, pronar i një lokali me emrin eufemik “The Boss”, ai mbeti i pajetë nga një breshëri plumbash që u derdhën mbi të pas një prite në rrugë.

Siç mund të shihet, nga BMW-ja të cilën ai po e drejtonte, një X5, markë tipike që posedohet nga të fortë e kapadainj, del një person që tenton të qëllojë dhe ai ndaj autorëe, por Birçaj ndërkohë ka marrë aq plumba sa i kanë marrë dhe jetën. /tesheshi.com/       

auto pjese dak

Related posts