Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Borë në Shkodër?

Duket sikur ka rënë borë në Shkodër, por në fakt është ajo çfarë ka lënë një breshër i pazakontë në këtë qytet, tipik i rreshjeve.

Ishte paralajmëruar që do binte shi por jo breshër dhe i përmasave të tilla.

Kokra e breshërit si dhe denduria e rënies, i kanë dhënë qytetit verior një pamje të pazakontë dimërore, si të qe mot me borë. /tesheshi.com/      

auto pjese dak

Related posts