Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Bill dhe Melinda Gates janë duke u divorcuar

Bill dhe Melinda Gates njoftuan të hënën se ata janë divorcuar pas 27 vitesh martesë, duke thënë se ata “nuk besojnë më se mund të vazhdojnë si çift”, raportoi BBC.

“Pas shumë mendimesh dhe shumë pune në marrëdhënie, ne vendosëm t’i jepnim fund martesës tonë,” shkroi çifti në Twitter.

Bill dhe Melinda u takuan në fund të viteve 1980 kur ajo u bashkua me Microsoft.

Ata kanë tre fëmijë së bashku dhe drejtojnë së bashku Fondacionin Bill & Melinda Gates. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts