Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Vrasje në Tiranë, burri qëllon gruan me armë zjarri

Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur në Tiranë.

Nga të dhënat e para mësohet se një person ka qëlluar gruan e tij tek zona e ‘Xhamllikut’ në Tiranë.

Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes, ndërsa policia ka shkuar në vendin ku ka ndodhur vrasja dhe ka nisur hetimet. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts