Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Qendra e PD-së, urdhër bazës për 25 prillin: na thoni kush punoi kundër nesh

Në një përpjekje për ta kthyer në kredo e linjën politike bazë, PD ka pëgatitur një formular për të gjitha qarqet, pra për degët e saj, sipas së cilës duhet të vërtetojnë të ashtuquajturën “masakër zgjedhore”.

Ndër shumë të dhëna, të cilat duhet të ofrohen nga krerët e PD-së në bazë, është dhe ajo që ka të bëjë me personat që sipas demokratëve punuan kundër tyre në fushatë. /tesheshi.com/  

 

 

auto pjese dak

Related posts