Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Pas martesës së tretë: kjo është familja Stallone!

Aktori, skenaristi, producenti dhe regjisori amerikan i filmit, Sylvester Stallone, festoi diplomimin e vajzës së tij Scarlet.

Stallone ndau një fotografi  për të gjithë fansat në profilin e tij në Instagram, së bashku me Scarlet, 19 vjeçe, gruan Jennifer Flavin, 52 vjeçe, si dhe dy vajzat e tyre Sophia, 24 vjeçe dhe Sistine, 22 vjeçe.

“Urime për mbarimin e shkollës së mesme vajzës sonë të mrekullueshme Scarlet!”, Shkruajti Stallone, raporton Daily Mail.

Të gjitha motrat Scarlet dukeshin të bujshme në një foto familjare në të cilën kishin veshur kombinime të ngjashme të veshjeve me lule.

Të tre punojnë si modele dhe u zgjodhën për të ndarë rolin e ambasadorit të Golden Globe në Çmimet e 74-të Golden Globe.

Familja gjithashtu festoi ditëlindjen e 19-të të Scarlet me një darkë familjare në Craig në Los Angeles muajin e kaluar.

Kujtojmë, Sylvester më parë ishte martuar me Sacha Czack dhe Brigitte Nielsen.

Ai kishte dy djem me gruan e tij të parë. Djali i madh i Sage fatkeqësisht ndërroi jetë nga sëmundja e zemrës në moshën 36 vjeç.

Djali i vogël i ish çiftit, 42-vjeçari Seargeoh, u diagnostikua me autizëm në moshë të re. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts