Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Kështu u fal Fiter Bajrami në Athinë…te Kopshti Botanik!

Fitër Bajrami në Athinë u fal në xhaminë e vetme të kryeqytetit grek, pikërisht në Kopshtin Botanik, aty ku dhe është ndërtuar ky objekt kulti islam, i kaluar nëpër shumë debate.

Dyert e xhamisë së parë zyrtare të Athinës u hapën në fillim të nëntorit të kaluar në një zonë prej 17 hektarësh në vendin e ish-Stacionit Qendror të Detit të Automjeteve. /tesheshi.com/

 

 

auto pjese dak

Related posts