Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Gjuajtja idiote: jo, s’mund të jetë Ronaldo!

Portugalia dhe Izraeli luajtën një ndeshje miqësore të mërkurën si pjesë e përgatitjeve për Kampionatin Evropian.

Ndeshja përfundoi 4: 0 për Portugalinë, por Cristiano Ronaldo u vetëposhtërua në minutën e 40-të me një goditje që nuk ngjan të ishte e tij, edhe pse e tij ishte.

Nga rreth 30 metra, ai goditi si një profan i vërtetë. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts