Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Tragjike: përse Tarzani nuk jeton më

Aktori Joe Lara, i njohur më shumë për rolin e tij në “Tarzan The Epic Adventures”, ka vdekur në moshën 58 vjeç.

Konkretisht, aktori u vra në një aksident privat me avion pranë Nashville. Gruaja e tij dhe pesë persona të tjerë ishin në aeroplan, shkruan Variety.

“Tani nuk po kërkojmë më viktima,” tha Kapiteni i Zjarrfikjes dhe Shpëtimit Joshua Sanders.

Aeroplani privat në të cilin ndodheshin u rrëzua në Liqenin Percy Priest rreth orës 11 të mëngjesit, pak pasi u ngrit nga aeroporti i Floridas.

Bordi Kombëtar i Sigurisë së Transportit ka nisur një hetim mbi rrëzimin.

Gruaja e tij, Joe Gwen ishte një mësuese feje e mirënjohur për dietën dhe në 1999 ajo themeloi Kishën e Bashkimit në Brentwood.

Ajo përdori studime biblike për të ndihmuar njerëzit të humbnin peshë.

Aktori kaloi nga aktrimi në të kënduar në 2000, dhe në 2009 lëshoi ​​albumin “Joe Lara: The Cry of Freedom”. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts