Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Kontrolli në burgun e Shënkollit, ajo që gjendet do t´ju lërë pa fjalë (foto)

Çuditë në burgjet shqiptare nuk kanë të sosur. Shpesh janë raportuar raste kur të dënuarve u janë gjetur celularë, apo sasi lënde narkotike, por kontrolli i fundit i ushtruar në burgun e Shënkollit të Lezhë mund të mbahet mend gjatë.

Kjo për faktin se janë gjetur pajisje të zierjes së rakisë dhe të paktën 10 kg bërsi rrushi. Ende nuk dihet sesi në një burg mund të hyjnë pajisje të tilla, por një gjë është e sigurtë, që të paktën të dënuarit mund të jenë ndjerë në qejf për disa kohë. /tesheshi.com/

 

auto pjese dak

Related posts