Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Boris Johnson, sinqerisht: Qebapi, ushqimi im i preferuar! (video)

Kryeministri i Mbretërisë së Bashkuar Boris Johnson tha në llogarinë e tij në Twitter se qebapi është ushqimi i tij i preferuar i shëndetshëm.

Ai ndau përvojën e tij në luftën kundër mbipeshës në Twitter.

“Unë jam duke bërë gjithçka për të humbur peshë dhe jo vetëm të dukem më mirë dhe të jem më i shëndetshëm, por të jem dhe më i lumtur. Jam i kënaqur që do të investojmë 100 milion paund për ta bërë vendin tonë më të shëndetshëm”, shkroi kryeministri britanik

Ai u pyet e cili ishte ushqimi i tij i preferuar i shëndetshëm dhe i befasoi të gjithë me përgjigjen e tij.

“Eshtë një qebapi!”, tha Johnson.

Ai theksoi se e zvogëloi peshën e tij duke ndaluar konsumin e karbohidrateve, çokollatës, djathit dhe me ushtrime të rregullta. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts