Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Basha sulmon Rindërtimin: E bëjnë më mirë!

Kreu i opozitës Basha sulmoi procesin e Rindërtimit, me pretendimin se aty ka abuzime.

Rindërtimin e kanë parë si mundësi që të vjedhin qytetarët. 

Ekspertët më të mirë do të menaxhojnë dhe fondet e BE. 

Procesi i rindërtimit sipas asaj që u takon ju. Banesat dhe pronat aty ku i kemi pasur. Skema që iu lëvizin është për të vjedhur prona.

Nuk premtoj mrekulli, Shqipërisë i duhet një qeveri normale”, tha Basha në një takim me banorë në Kombinat.

“Kur vjen koha e zgjedhjeve hap thesin e premtimeve boshe. Me mua s’ka premtime. Ne kemi dy vjet që punojmë për një plan. Dy vjet kemi që punojmë për këtë plan me ekspertët më të mirë shqiptarë dhe të huaj që na mbështesin. Nuk ka premtime. Këto janë angazhime, janë pjesë të një plani”, tha Basha. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts