Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Rusi: një qen u hodh mbi prezantuesen në mes të raportimit

Transmetimi i drejtpërdrejtë i gazetares ruse të Mir TV, Nadezhda Seryozhkina, u ndërpre nga një Retriever, i cili u hodh mbi të, i kapi mikrofonin nga dora e saj dhe iku.

Seryozhkina i bërtiti qenit “të ndalojë” dhe “eja këtu” ndërsa ajo u përpoq pa sukses ta kapte atë në urën nga e cila raportonte, njoftoi kameramani Dimitri Lotovski në Twitter.

Dhe ndërsa kameramanti ishte duke filmuar atë duke ndjekur qenin, xhirimi tjetër tregon prezantuesen e habitur në studio.

“Ne duket se kemi humbur kontaktin me gazetaren tonë. Ne do të përpiqemi të lidhemi përsëri me të,” tha prezantuesja. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts