Videoja që po bën xhiron: vërtet u vodh një medalje ari pas finales së Botërorit?

Një video po bën xhiron e rrjeteve pasi aluduhet se dikush, më saktë një grua, e vendosur në ceremonialin e Botërorit në dhënien e medaljeve pas përfundimit të finales, ka zhvatur një prej tyre prej ari dhe e ka futur në xhep.

Medalja nuk shihet, por veprimet e saj kanë çuar në përfundimin se ndoshta mund të jetë një vjedhje. Shikojeni dhe gjykojeni… /tesheshi.com/  

auto pjese dak

Related posts