Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

“Uaaaaa…” në PSG-Lion: autogoli spektakolar që mahniti “Prince’s Park”

Teksa në “San Siro” luhej derbi i Madoninna-s mes Interit e Milanit, i përfunduar dramatikisht 4-2, në  “Prince’s Park” të Parisit luhej një tjetër ndeshje e madhe, ajo mes PSG dhe Lionit.

Rezultati që i njëjtë: 4-2. Por ndërsa në Milano veçoi rezultati me përmbysje, ai nga 2-0 në 4-2, në Paris u veçua një ndër autogolat më spektakolarë.

Ishte Fernando Marcal ai që shënoi në portën e tij në minutën e 47-të, si një finalizim fantastik i një aksioni nga krahu me protagonist Mbappe. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts