Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Terrori alkool: shtatë jetë të humbura si pasojë e zjarrvënies së një të dehuri

Së paku shtatë jetë të humbura është bilanci i një tragjedie të zjarrit që kishte si shkak gjendjen e dehur të një kryefamiljari. Viktimat u dogjën për së gjalli në zjarrin që përpiu një bllok apartamentesh në qytetin Rostov Veliky në Rusi.

Dy të rritur dhe pesë fëmijë kanë humbur jetën tragjikisht pasi kryefamiljari Alexander Komarov i vuri zjarrin qëllimisht apartamentit teksa ishte i dehur.

Zjarri që përfshiu bllokun e ndërtesave la të vdekur gruan e tij Anastasia, dhe tre fëmijët, 6, 3 dhe 1 vjeç, ndërsa një familje që banonte një kat më sipër humbi dy fëmijët si pasojë e kësaj çmendurie.

Policia lokale thotë se e gjithë zënka nisi mes agresorit dhe birit të tij, kur ky i fundit iu ankua se dikush në lagje ia kishte vjedhur disa të holla, të vlefshme sa një euro. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com