Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Tableti i ri i Apple, ja si do të jetë dhe çfarë risish sjell

Siç duket, kompania gjigante Apple është duke punuar për të hedhur në treg sëshpejti ‘krijesën e saj më të re’. Këtë herë bëhet fjalë për tabletin më të ri iPad Pro.

Ky nuk është vetëm një projekt në letër por për të po punohet seriozisht për ta kthyer në realitet dhe që të gjithë adhuruesit e produkteve të kompanisë të shijojnë teknologjinë dhe risitë më të fundit që gjigandi i teknologjisë do të ofrojë.

Sipas firmës së studimeve teknologjike HIS, prodhimi i pajisjes do të fillojë në mesin e vitit dhe pritet që të jetë tableti më i madh i kompanisë, me ekran cilësor dhe Force Touch, si dhe lapsin digjital të mundshëm. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts