Auto Dak
Auto Dak

Stamboll: Shkallët lëvizëse “gëlltisin” të riun (video)

Channel 5 britanik shokoi shikuesit me një pamje nga një metro në Stamboll.

Megjithëse kishte shenja që shkallët lëvizëse nuk po  funksiononin siç duhet, njerëzit vijonin t’i përdornin ato. Shkallët, të cilat ishin tepër të mbingarkuara prej turmës së madhe njerëzore, në një moment u hapën dhe gëlltitën fjalë për fjalë një njeri.

Ai u përpoq të dilte, por shkallët u mbyllën mbi të dhe pastaj u ndalën. Personi përfundoi në spital me lëndime të lehta. Shikuesit kanë postuar një seri komentesh në rrjetet sociale.

Një shikues tha se ai kurrë nuk do të përdor shkallët lëvizëse pas kësaj skene që pa, sipas Daily Mail. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts