Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Sllovaki: lirohen 7 italianët e arrestuar për vrasjen e gazetarit anti-Mafia

Policia sllovake ka liruar 7 italianët e arrestuar për vrasjen e gazetarit Jan Kuciak.

Sipas policisë, ka skaduar koha e 48 orëve kur të arrestuarit mund të mbahen në gjendje arresti dhe deri tani prokuroria nuk ka nisur një procedim penal.

Kjo pasi organet hetimore, deri tani nuk kanë gjetur prova për përfshirjen e biznesmenëve italianë që përmenden në shkrimin e fundit të gazetarit të vrarë/tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com