Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Sheshelj djeg flamujt e BE-së dhe NATO-s: kurrë nuk do të bashkohemi me këto organizata

Me rastin e 20-vjetorit të bombardimeve të NATO-s mbi Serbi, aktivistët dhe simpatizantët e Partisë Radikale, të drejtuan nga kreu saj Vojisllav Sheshelj, i vunë flakën flamujve të Bashkimit Evropian dhe NATO-s.

Sheshelj tha se populli serb nuk do ta harrojë kurrë “bombardimet e egra të Serbisë”.

“Ne nuk mund ta harrojmë dhe nuk do të falim kurrë”, tha ai.

“Kurrë mos mendoni se populli do t’u bashkohet këtyre organizatave”, shtoi ai. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com