Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Publikohet videoja: ja si ndodhi stragjedia që i morri jetën Kobe Bryant

Sipas raportit të fundit nga Bordi Kombëtar i Sigurisë së Transportit në SHBA (NTSB), rrëzimi i një helikopteri që vrau legjendën e basketbollit Kobe Bryant nuk u shkaktua për defekt të motorit.

Tragjedia ndodhi më 26 janar në kodrat pranë Kalifornisë, ku veç Bryant-it, humbi jetën dhe vajza e tij 13-vjeçare Gianna dhe pasagjerë të tjerë.

Hetimi për atë çfarë ndodhi është ende në vazhdim.

Ndërkohë, TheFlightChannel, një kanal rekreacioni i viktimave të ajrit, ka lëshuar një video ku tregon fluturimin fatal. Duhet shtuar se ky është një simulim i bazuar në deklaratat e dëshmitarëve okularë dhe raportet e policisë, mbetet gjithsesi ende një rindërtim jozyrtar. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts