Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Meksikë: Dy aktorë humbin jetën në xhirimet e një seriali popullor

Dy aktorë meksikanë janë vrarë pasi kanë rënë nga një urë gjatë xhirimeve të serialit popullor “Sin miedo a la verdad”.

Aktorët Jorge Navarro Sanchez dhe Luis Gerardo Rivera ranë nga ura gjatë xhirimit të serialit në Agricola Oriental, në lindje të kryeqytetit Meksiko, raportojnë media lokale.

“Aktorët Sanchez dhe River u vranë duke rënë nga ura”, tha Grupo Televisa Company.

Prodhuesi i serialit Ruben Galindo dërgoi ngushëllime familjeve të aktorëve të rënë, si dhe të gjithë kolegëcve të tyre.

Sezoni i tretë i serialit përfshin tema të tilla si korrupsioni, trafiku i drogës dhe sulmet në internet. /tesheshi.com/

 

auto pjese dak

Related posts