Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Luksi arab në brigjet e Sarandës, i kujt është ky jaht?

Një jaht luksoz është ankoruar në portin e Sarandës, ndër më gjigandët të mbërritur deri më tani.

Eshtë e vështirë të bëhet publik poseduesi i tyre, për arsye rregullash e procedurash, por flitet se ai është i ish-Emirit të Katarit, Hamad bin Khalifa Al Thani.

Pra, ky i fundit gjendet këto momente në brigjet shqiptare.

Javë më parë u përfol se në Sarandë u ankoruar dhe jahti i Princit të Kurorës, Muhamed bin Salman. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts