Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Kataklizmoja e Bejrutit, prifti braktis meshën nga tmerri (pamje)

Shpërthimi kataklizmik i 24 orëve më parë në Bejrut, vijon të shpaloset në publik me skena të llojllojshme, sipas rrethanave në të cilat i ka gjetur shumë njerëz.

Kështu, një prift është detyruar të lërë meshën në gjysmë, e të vrapojë jashtë kishës, pasi nga tronditja ndjeu se ajo po shembej.

Nuk dihet asgjë rreth priftit, nëse është lënduar apo më keq akoma, ka humbur jetën nga ajo çfarë ndodhi.

Kujtojmë se dje, nga shpërthimi i madh në Bejrut, humbën jetën  më shumë se 100 njerëz dhe u plagosën rreth 4,000 të tjerë. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts