Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Igli Tare: “Air Albania”, stadiumi më i mirë në Ballkan

Igli Tare, ish-një ndër lojtarët legjendarë të kombëtares shqiptare, sot drejtor i Lacios, e vlerësoi “Air Albania Stadium” si më të mirin në Ballkan.

“Mendoj se është stadium më i mirë në Ballkan me aq sa kam parë”, tha Igli Tare, cituar nga TCH.

Për stadiumin e ri në prag të përurimit foli dhe ish-trajneri De Biazzi, që tha se dhe ai ka qenë inspirues për këtë mrekulli.

“Është bukur që më në fund Shqipëria ka një stadium të ri, ky padyshim është sukses i federatës dhe i gjithë shtetit. Mendoj se kam kontribuar dhe unë pak në rritjen e Shqipërisë që arriti kulmin me ndërtimin e një stadium të tillë”, tha Gianni De Biasi. /tesheshi.com/

 

auto pjese dak

Related posts

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com