Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Heroi i një aksidenti zinxhir: shpëtoi vetë, kërkon të shpëtojë dhe të tjerë si ai (video)

Në Korenë e Jugut u regjistrua në nga aksidentet më të rënda të tipit “zinxhir”.

Përveç skenës së përplasjeve, mund të shihet një luftë dramatike për jetën e një shoferi që doli nga një makinë dhe u përpoq të paralajmëronte kolegët në timonin e automjeteve që vinin.

Në aksident u përfshinë 21 automjete. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com