Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Gënjeu punën për të darkuar me Putinin, gjobë ose burg për Ornela Mutti-n

Ish-modelja dhe aktorja e njohur italiane Ornela Muti u shpall fajtore për deklarata të rrejshme mjekësore.

Në vitin 2010, aktorja shmangu angazhimet e saj në teatrin Verdi në Pordenone të Italisë, vetëm për t’u takuar në darkë me presidentin Vladimir Putin.

Në të njëjtën darkë ishin të pranishme edhe aktoret Sheron Stone dhe Monika Beluci. Për këtë gënjeshtër, gjykata e ka dënuar me 500 euro aktoren Beluci dhe me 30,000 euro aktoren Mutti.

Nëse ato nuk paguajnë gjobat, do të dënohen me burgim. /tesheshi.com/

 

auto pjese dak

Related posts