Foto-album: ja pse dashuria nuk njeh moshë

Ka qenë dhe mbetet si një ndër aksiomat më romantike, ajo që dashuria nuk njeh moshë.

Por a është dhe realitet?

Në mos qoftë, mund të jetë. Mjaftojnë këto foto për ta besuar. /tesheshi.com/      

auto pjese dak

Related posts