Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

E gjithë bota e futbollit qeshi me Ronaldon: pra, çfarë ishte kjo?!

Juventusi u mund nga Porto në atdheun e Ronaldos, ndërsa ky i fundit ofroi dhe një skenë qesharake nga nervi i ndeshjes

Në ndeshjen e parë të finales së tetë të Ligës së Kampionëve, ekipi portugez befasoi “Zonjën e Vjetër” duke e mundur 2-1, dhe në disa raste, Wojciech Szczesny parandaloi një katastrofë të plotë për Juve me ndërhyrjet e tij.

Ishte një mbrëmje e vërtetë për t’u harruar për juventinët, ku veçohet dhe skena e përplasjes së Ronaldos me shokun e tij të ekipit Alex Sandro.

Sigurisht, kjo skenë shkaktoi një ortek komentesh (tallës) në rrjetet sociale. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts