Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Do qeshni me lot: macja që ndërhyn në seriozitetin e një interviste (video)

Dr. Jerzt Targalsky, një figurë e njohur akademike në Poloni, po jepte një intervistë për televizionin danez, ku i duhej të shpjegonte situatën e rënduar politike në vendin e tij, ku veçon ajo në lidhje me Gjykatën Supreme polake.

Dhe në kulmin e seriozitetit të trajtimit çështjes, Doktorit i hidhet mbi supe një prej maceve të studios së tij. E megjithatë, intervista së bashku me seriozitetit që kishte vazhdon.

Gazetari danez që po merrte intervistën, Rudy Bouma e ndau këtë eksperiencë të rrallë me publikun…/tesheshi.com/

 

auto pjese dak

Related posts

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com