Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Shtëpi horrori në Hollandë: dukej zotni burrë, ja ç’u zbulua me të zotin e saj

Flokë të gjatë, mjekër të ndyrë dhe pamje të hutuar …Kjo është ajo që dukej te një 25-vjeçar kur hyri në një han të hënën në fshatin holandez te Ruinerwold.

Ai shpëtoi nga një pronë afër, ku jetoi me babanë e tij dhe pesë motrat e vogla në bodrum, të izoluar plotësisht nga bota e jashtme për nëntë vjet, u tha ai miqve të befasishëm.

Policia në provincën Drenthe nxitoi në pronë dhe zbuloi tmerrin: një shkallë poshtë dollapit të dhomës së ndenjes i çoi në një dhomë të mbyllur, ku gjeti anëtarët e familjes të përshkruar nga djali i tyre më i madh në moshë. Fëmija më i vogël ishte 16 vjeç, ndërsa nuk kishte asnjë shenjë e nënës.

Rasti ka tronditur Hollandën. “Të gjitha skenarët janë të mundshëm”, njoftoi policia të martën përmes Twitter.

Mediat hollandeze raportuan se babai dhe fëmijët në bodrum po prisnin “fundin e botës”. Fëmijët nuk e dinin që kishte njerëz të tjerë në botë.

Një fqinj i tha gazetës AD se ai kishte parë vetëm një njeri në kopshtin e shtëpisë i cili mbante dhi, pata, si dhe mbillte perime.

“Këmbët më dridhen. Burri ishte atje çdo ditë. Unë nuk kisha asnjë ide për fëmijët. Jam i befasuar plotësisht”, tha një fqinj që jetonte vetëm 200 metra larg.

Policia ka arrestuar një burrë 58-vjeçar, por nuk dihet nëse ai është një baba monstruoz. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts