Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Shikoni si do të duket “Bernabeu” në 2022-shin: ç’mrekulli!

Shtëpia e Real Madrid, “Santiago Bernabeu Stadium” është në procesin e rinovimit.

Pamja përfundimtare e projektit është e mahnitshme, sikur të jetë nga një film i trilluar shkencor.

Punimet në stadium duhet të përfundojnë në 2022.

Klubi do të investojë 575 milion euro në këtë projekt.

Sipas mediave të huaja, falë modifikimeve, stadiumi mund të organizojë edhe ndeshje basketbolli.

“Bernabeu” i ri do të ketë një strehë, një qendër tregtare, video rreze në muret e saj të jashtme dhe atë që është shumë e rëndësishme – do të mbajë 81,044 vendet e saj në tribuna. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts