Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Puna është e mirë dhe paratë janë të lehta: shtrirë në shtrat, të shikosh James Bond

Përmes një pune tjetër që ju inkurajon që, në thelb, të mos bëni asgjë, faqja e internetit Nerd Bear dëshiron të paguajë dikë $ 1,000 për të parë të gjithë 24 filmat James Bond në 30 ditë.

Uebfaqja thotë se shpreson që projekti të argëtojë fansat e Bond pasi ata presin filmin e 25-të “Nuk ka kohë për të vdekur”.

Filmi duhet të shfaqet më në fund këtë vjeshtë pas vonesave të shumta për shkak të – ju e mendoni – të pandemisë koronavirus.

“Meqenëse shumë njerëz u distancuan, ne menduam se kjo garë jo vetëm që do të sillte kujtime të lumtura, por gjithashtu ndihmonte dikë që të kalonte kohën e tij gjatë një bllokimi,” tha për CNN themeluesi i Nerd Bear Amar Hussain.

Shikimi i të gjithë filmave zgjat rreth 51 orë.

Të zgjedhurit do të marrin një kartë dhuratë Amazon prej 100 dollarësh në mënyrë që ata të mund të marrin me qira filma dhe të duhet të plotësojnë një fletë pune ndërsa shikojnë.

“Entuziazmi për ekskluzivitetin” është thelbësor, thuhet në shpalljen e punës.

Kandidatët duhet të shpjegojnë pse janë tifozë të James Bond. Ata gjithashtu duhet të jenë 18 vjeç ose më të vjetër dhe – për fat të keq për të gjithë ne – duhet të jenë shtetas amerikanë ose banorë të përhershëm në SHBA. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts