Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Për pak një dramë në fushat e tenisit: si shpëtoi për fije jeta e një fëmije (pamje)

Gjatë ndeshjes midis serbit Nikola Milojevic dhe spanjollit Eduard Esteve Lovat në Challenger në Gran Ganaria, për pak sa nuk ndodhi një dramë.

Kjo pasi një erë e fortë rrëzoi strukturën në të cilën ndodhej gjyqtari kryesor, e cila pothuajse u përplas mbi fëmijën që po mblidhte topa gjatë ndeshjes.

Arbitri nuk ishte në vendin e tij sepse po kontrollonte fushën në atë kohë për shkak të një situate të diskutueshme në të cilën nuk ishte e qartë nëse topi ra në fushë apo jashtë saj.

Fëmija gjithashtu shmangu dëmtimet serioze falë reagimit të tij të shkathët dhe reflekseve të shpejta. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts