Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Një polic i aftë, neutralizon hajdutin vetëm me një goditje (video)

Një person ishte hedhur mbi dyert e policisë dhe godiste me sa mundte xhamat e derës së jashtme, por një polic e neutralizoi me vetëm një goditje.

Ngjarja ka ndodhur në Kaliforni të Shteteve të Bashkuara dhe në video shihet momenti kur një person godet me shkop bejsbolli në dritaret e stacionit të policisë.

Departamenti i Policisë West Covina tha se i dyshuari, Christopher Rivas, kishte “kërcënuar kalimtarë dhe oficerë me një shkop bejsbolli” rreth orës 10:00 të së hënës./tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts