Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Nga Zyrihu në Kukës e nga Kukësi në Stamboll, Rama: Ja datat, ja çmimet

Kryeministri Rama bëri me dijë ato që pritet të jenë fluturimet e para nga dhe për areportin e Kukësit.

Ai e nis statusin e tij duke kujtuar ato që i konsideron përfolje pabesueshmërie ndaj tij.

“Se ç’ishin ca miq që thoshin Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit ishte sa për fushatë, po unë s’bëj asgjë sa për fushatë dhe çfarë bëj e them e çfarë them e bëj, kështu që bujrum me Air Albanian në portën e hapur të qiellit të Kukësit.

Po nuk mbaron me kaq, lajme të tjera nga ky front së shpejti

*** 1€ + taksat domethënë:

Kukës – Zyrih 12 EUR,

Zyrih – Kukës 28.66 EUR,

Kukës – Stamboll 12 EUR,

Stamboll – Kukës 23 EUR”, shkruan i pari i qeverisë. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts