Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Italia në zi: Raffaella Carrà mbyll sytë përgjithnjë

Është shuar në moshën 78-vjeçare ikona e spektaklit italian Raffaella Carrà ka vdekur.

Ajo la gjurmë të pashlyeshme në një karrierë plot shkëlqim si  këngëtare, aktore dhe prezantuese.

Raffaella Carrà ndërroi jetë pasdite, pas një sëmundjeje që po e merrte dalëngadalë.

Ajo kishte lënë ament që të përcillej me një arkivol të thjeshtë druri. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts