Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Hit në Internet: adoptoi një qen policie dhe zbuloi aksidentalisht një surprizë gazmore

Një video e një qeni policie që arriti të bëjë për të qeshur pronarin e ri po përhapet në rrjetet sociale.

Pronari zbuloi se qeni i tij kishte një reagim interesant ndaj disa fjalëve, kështu që talentin e tij vendosi ta ndajë atë me të gjithë.

“Bukë, qumësht, makarona, vezë”, pronari i qenit filloi të rendiste në një video që grumbulloi mbi 2.5 milion shikime në TikTok.

Qeni nuk i kushtoi asnjë vëmendje asaj që pronari po i bënte atij. Por pas majonezës Dave përmendi kokainën. Reagimi i qenit ishte i shpejtë dhe ai e shikoi atë menjëherë. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts