Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Gazetarja pozoi pranë një krokodili dhe gati u kafshua: u përpoq të më hante për darkë (video)

Gazetarja australiane Zarisha Bradley pozoi pranë një krokodili, por ai u hodh drejt saj. Gazetarja reagoi shpejt dhe e shmangu atë, por momenti ishte shumë i frikshëm.

Krokodili i quajtur Bonecruncher mendohej se ishte zhdukur gjatë zjarreve pyjore që tronditën Australinë, por pas tetë muajsh ai u kthye dhe kënaqej me Matt Wright, tërheqësin e kafshëve për të cilit ky krokodil ishte i preferuar.

Ai ishte shoqëruar me të për aq kohë sa tetë vjet, dhe deri më tani ata kishin fituar aq shumë besim tek njëri-tjetri sa që Wright mund të ishte në ujë me një krokodil. Zarisha bëri një histori për Australian 9 News në lidhje me ribashkimin e tyre.

Ajo u përkul të pozonte pranë krokodilit në dukje i qetë, por më pas ajo pati frikë për jetën e saj.

“Ai u përpoq të më hante për darkë dhe unë nuk mendoj se kam lëvizur ndonjëherë më shpejt në jetën time,” tha gazetarja.

Ajo postoi foto dhe pamjet në profilin e saj në Twitter, ku shkroi se krokodili “nuk buzëqeshi mbrapa”. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts