Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Ç’i ka ngjarë një nga aktoreve më të bukura të Hollywood-it?

Aktorja Mila Kunis është krejtësisht e panjohur në njoftimin e filmit të saj të ri “Katër ditë të mira”.

Bukuroshja 37-vjeçare luan në filmin e ri një rol të një të varur enga droga, Molly-n, ndërsa nëna e saj Deb është mishëruar nga legjendarja Glenn Close, 74 vjeçe. Filmi bazohet në ngjarje të vërteta, ku nëna e ndihmon atë në momentet më të vështira të tërheqjes nga droga.

Transformimi i Mila-s befasoi shumë nga fansat e saj, por të gjithë ranë dakord që ajo me siguri ka bërë një rol të shkëlqyeshëm, duke gjykuar nga disa shkrepje që u publikuan në YouTube.

Kunis është cilësuar si një disa nga femrat më të bukura të Hollywood-it. Ajo është martuar me kolegun Ashton Kutcher.

Lidhja e tyre befasoi shumë në vitin 2012, sepse çifti u fsheh nga publiku për një kohë të gjatë. Ata luajtën së bashku në serialin “Crazy Seventies”, u fejuan në shkurt 2014, dhe menjëherë më pas, lindi vajza e tyre, Wyatt Isabelle.

Një vit më vonë, çifti u martua, dhe në 2016 ata patën një djalë, Dimitri Portwood.

Ashton dhe Mila gëzojnë lumturi me familjen e tyre, dhe shpesh mund të shihen në publikime të adhurueshme në të cilat paparacët arrijnë t’i kapin ata në daljet familjare.

Në fillim të këtij viti, u përhapën zërat se çifti po divorcohej, por arsyeja për këtë ishte fakti që ata po shisnin vilën e tyre në Los Angeles, të cilën do ta zëvendësonin me një shtëpi të re. Thashethemet shpejt u fashitën. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts