Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Akti i çmendur: ç’ ndodhi YouTuber-it që u vetëvarros përsëgjalli

YouTuber-i MrBeast, emri i vërtetë Jimmy Donaldson, kaloi më shumë se dy ditë në një arkivol nën tokë.

Në videon e tij të 50 orëve nën tokë, MrBeast zbuloi se çfarë po bënte dhe si ndihej në atë varr përsëgjalli.

“Dua të lëviz, por nuk mundem. Mbrapa më dhemb, po filloj të ndjehem klaustrofobik, jam mërzitur, kam erë shumë të keqe”, tha ai pas 20 orësh të kaluara nën tokë.

Si dukej e gjitha, gjykojeni vetë, shihni në video… /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts