Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

5-vjeçarja nga Rusia me një bukuri magjepsëse: 300 mijë ndjekës në Instagram

Anastasija Knjazeva nga Rusia është vetëm 5 vjeç dhe ka më shumë se 300.000 ndjekës në Instagram.

Kjo vajzë është e angazhuar në modelim, ndërsa në botë është bërë e njohur për shkak të syve të bukur blu që i ka.

Nëna e saj, Ana është përgjegjëse për menaxhimin e profilit, ndërkohë që shumë e kanë quajtur Anastasinë një fëmijë-mrekulli.

Vajza është shumë fotozhenike dhe e natyrshme para kameras.

Ajo ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale, të cilët i lënë për çdo ditë një numër të madh komentesh. /tesheshi.com/

 

 

auto pjese dak

Related posts