Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

2-vjeçari bën përpjekjen maksimale, mundohet të shpëtojë binjakun që e ka zënë poshtë dollapi (video)

Heronjtë  nuk kanë brirë. Ata janë në të gjitha format dhe përmasat e mundshme. Janë njerëz normalë që heronj i bëjnë veprimet e gjestet e tyre. I tillë është edhe ky djalë 2-vjeçar nga Utah, i cili u mundua të shpëtojë me sa kishe në dorë, vëllanë e tij binjak, pasi një komodinë e zuri poshtë.

I vogli Brock Shoff ishte duke luajtur me vëllanë në dhomën e gjumit, kur komodina i ra sipër dhe gjithçka u filmua nga kamerat e sigurisë.

Gjithë skena që vijoi është shumë prekëse, pasi vëllai që arriti të shpëtonte i paprekur, mundohet me çka në dorë që të shpëtojë binjakun e tij të vogël, duke shtyrë në fund edhe komodinën e rëndë që ndodhej në kokën e të voglit./tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts