Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Zbardhet skena e frikshme e Premier League-s: Lloris ka thyer krahun

Hugo Lloris, portieri i Tottenham ka thyer krahun. Eshtë zbardhur dhe me pamje ajo që ndodhi me gardianin e portës së londinezëve në përballje me  Brighton. Ishte minuta e 8 e ndeshjes, kur në portën e Llorisit do shënohej një gol, ardhur si pasojë e një gabimi e më pas rënieje në toke me pasoja fatale

Lloris tashmë mori morfinë dhe oksigjen në fushë, për t’u çuar më pas u nxitua urgjent në spital.

“Nuk është një lajm i mirë nga spitali, por duhet të presim”, tha trajneri Mauricio Pochettino. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com