Videoja ngacmuese: kjo dele po vuan apo po luan?

Një video me një dele të mbërthyer brenda një gome makine po bën xhiron e rrjetit. Kushdo që e sheh, pyet veten nëse ajo po luan apo po vuan.

Videoja që vjen nga Britani ka marrë kritikat nga dashamirësit e kafshëve, pasi e kanë quajtur atë si “mizore”.

Dhe duke marrë si referencë kritikat e tyre, delja po vuan e nuk po luan, pasi dëshiron të clirohet nga goma e varur.

Mirëpo në këtë tentativë dëshpëruese, ajo ngjan sikur po argëtohet. /tesheshi.com/    

 

 

auto pjese dak

Related posts