VIDEO/ Një perlë në Barça – Lion, ikja “pa top” e Suarezit

“Camp Nou”, përveçse shijoi një goleadë ndaj Lionit në mbrëmjen e së mërkurës, duke evokuar kështu kohët më të arta kur jepte spektakël shoqëruar me një makineri golash, pati raste kur u ngrit në këmbë dhe nga episode të veçanta.

Një prej tyre ishte mënyra se si Suarez ia kaloi kundërshtarit ndër këmbë, pa asnjë prekje por vetëm me gjest prej balerini.

Ky episod qe nga më të bukurit e sfidës. /tesheshi.com/     

auto pjese dak

Related posts