Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Trump vuan zjarrin në Notre Dame: të shuhet me ujë nga ajri (foto & video)

Presidenti Trump e ka vuajtur zjarrin e rënë në katedralen Notre-Dame në Paris, deri dhe duke sugjeruar se si mund të shuhen flakët.

“Është kaq e tmerrshme të shikosh një zjarr të madh në katedralen Notre-Dame në Paris. Ndoshta ne mund të përdoren depozita me ujë fluturues. Duhet reaguar shpejt”, shkroi Tramp në Twitter.

Nuk dihet ende se cila është shkaku i zjarrit, ndërkohë që   kulla kryesore e katedrales u shemb nga përzhitja, ngjashëm si kullat binjake më 11 Shtator. Dyshimet e para janë mbi një pakujdesi të punëtorëve që merreshin me rinovimin e saj. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com