Rusi: ja pse të gjithë qeshën Mourinhon (video)

Ish deri para pak javësh trajneri i Manchester United, Jose Mourinho, e gjeti veten në një situatë komike në Moskë.

Portugezi ishte një mysafir i veçantë në ndeshjen e hokejit në mes të Avangard dhe SKA, ku dha roli  që ta hidhte ai “topin” e lojës në akull.

Dhe duke harruar që është mbi akull, gati sa nuk “theu qafën”. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts